Šťastné prázdniny v House of Smile

Deti zo slumu majú otvorené brány nášho centra celoročne a teda aj počas prázdnin. Aby sme sa vyhli tomu, že práve počas prázdnin sa budú deti potulovať po slume (počas školského roku musia byť všetky deti z programu PODPOR DIEŤA denne v škole. Na školskú dochádzku prísne dohliadame), snažíme sa, aby ich aktivity u nás pritiahli práve k nám do centra. Za bránami centra tak vstupujú deti zo slumu, zo sveta biedy, utrpenia, nedostatku a bohužiaľ aj špiny,  do čistej zakvitnutej záhrady, kde je vždy dostatok jedla a vody, ale hlavne zábava.
Deti si môžu počas prázdnin samé zvoliť či si chcú číťať knihy, alebo si kresliť, hrať sa s hračkami alebo pozerať rozprávky, či dokonca zorganizovať diskotéku. Často k nám deti prídu len tak relaxovať, pretože vedia, že u nás je bezpečne, na rozdiel od ulíc slumu, kde sú deti vystavené nástrahám a staršie dievčatá riziku obťažovania.
Krízové a sociálne centrum House of Smile prevádzkujeme vďaka Vašej podpore.
Prispieť na chod centra môžete kedykoľvek či už jednorazovým darom, alebo pravidelne tým, že sa stanete členom KLUBU DARCOV.